latvian    English    russian  
BestPC.lv on-line datoru veikals
piezvani man izmantojot Skype!
67887598, 28313388
Cenas
Jaunie produkti ... Akcijas ... Piegāde Līzings Garantija Kontakti
 
Kategorijas
Izpardošana
Datori
Komplektējošas daļas
Biroju tehnika
Multimēdija
CD/DVD Preces
Foto un video
Tīkla aprīkojums
Programmas
Tālruņi
TV & Audio tehnika
Import
Other
Akcijas ...
Jaunie produkti ...
Īpašas tehnoloģijas ...
Visi produkti ...
 
Atvainojiet, prece nav atrasta.
Jaunie produkti
Canon i-SENSYS LBP-6310DN Mono Laser Printer 33 ppm/ Up to 2400 x 600 dpi / 250-sheet tray / 16 MB memo/ USB, LAN / All-in-One Cartridges Canon 719 (6372B001)
Canon i-SENSYS LBP-6310DN Mono Laser Printer 33 ppm/ Up to 2400 x 600 dpi / 250-sheet tray / 16 MB memo/ USB, LAN / All-in-One Cartridges Canon 719 (6372B001)
184.27EUR/129.51LVL
Fortron FSP350-60GHN 350W 85+ (80PLUS BRONZE)/ ATX12V v2.3/ Silent 120mm FAN/ Active PFC/ Full Range (FSP350-60GHN 85+)
Fortron FSP350-60GHN 350W 85+ (80PLUS BRONZE)/ ATX12V v2.3/ Silent 120mm FAN/ Active PFC/ Full Range (FSP350-60GHN 85+)
35.54EUR/24.98LVL
D-LINK DEM-431XT, 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (w/o DDM), 3.3V, Up to 300m multi-mode fiber cable distance coverage, 80m: OM1 & OM2 MMF, 300m: OM3 MMF (DEM-431XT)
D-LINK DEM-431XT, 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (w/o DDM), 3.3V, Up to 300m multi-mode fiber cable distance coverage, 80m: OM1 & OM2 MMF, 300m: OM3 MMF (DEM-431XT)
137.75EUR/96.81LVL
Crucial 4GB DDR3 Ballistix UDIMM 240pin, DDR3L-1600, PC3-12800, Unbuffered, NON-ECC, CL8 VLP, 1.35V, 512Meg x 64, Low Profile (BLT4G3D1608ET3LX0CEU)
Crucial 4GB DDR3 Ballistix UDIMM 240pin, DDR3L-1600, PC3-12800, Unbuffered, NON-ECC, CL8 VLP, 1.35V, 512Meg x 64, Low Profile (BLT4G3D1608ET3LX0CEU)
40.57EUR/28.51LVL
SteelSeries Apex Raw Keyboard, EN (64123)
SteelSeries Apex Raw Keyboard, EN (64123)
75.76EUR/53.24LVL
D-LINK DGS-1100-05, 5 10/100/1000BASE-T ports compact EasySmart switch, 802.3x Flow Control, StaticTrunk, PortMirroring, IGMP Snooping, 802.1Q VLAN up to 32, VID range 1~4094, LoopBack detection, QoS, Bandwidth Control, Static MAC, Broadcast/Multicas
D-LINK DGS-1100-05, 5 10/100/1000BASE-T ports compact EasySmart switch, 802.3x Flow Control, StaticTrunk, PortMirroring, IGMP Snooping, 802.1Q VLAN up to 32, VID range 1~4094, LoopBack detection, QoS, Bandwidth Control, Static MAC, Broadcast/Multicas
37.78EUR/26.55LVL
Gembird Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 10 m (PP12-10M)
Gembird Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 10 m (PP12-10M)
2.11EUR/1.48LVL
Microlab M-300 2.1 Speakers/ 40W RMS (10Wx2+20W) (M-300)
Microlab M-300 2.1 Speakers/ 40W RMS (10Wx2+20W) (M-300)
47.46EUR/33.36LVL
Microlab M-108 2.1 Speakers/ 11W RMS (2,5Wx2+6W) (M-108)
Microlab M-108 2.1 Speakers/ 11W RMS (2,5Wx2+6W) (M-108)
19.74EUR/13.87LVL
Īpašas tehnoloģijas
Datoru komplekts Mans pirmais dators, dators + 19" WIDE SCREEN LCD monitor + optical mouse + keyboard
Datoru komplekts Mans pirmais dators, dators + 19" WIDE SCREEN LCD monitor + optical mouse + keyboard
 271.74EUR/190.98LVL/
328.14EUR/230.62LVL
Atlaide: 17%
Dators Expierence (Phenom X4 Quad )
Dators Expierence (Phenom X4 Quad )
 496.31EUR/348.81LVL/
584.49EUR/410.78LVL
Atlaide: 15%
Dators Gamer PRO (Intel Core i5, RADEON HD 5870)
Dators Gamer PRO (Intel Core i5, RADEON HD 5870)
 810.00EUR/569.27LVL/
1,251.02EUR/879.22LVL
Atlaide: 35%
Dators Master (Intel Core i5, Geforce GT 430)
Dators Master (Intel Core i5, Geforce GT 430)
 325.20EUR/228.55LVL/
758.81EUR/533.29LVL
Atlaide: 57%
Dators Geimera Sapnis (Intel i7-940, Geforce 295)
Dators Geimera Sapnis (Intel i7-940, Geforce 295)
 1,191.03EUR/837.06LVL/
1,435.59EUR/1008.94LVL
Atlaide: 17%
Karstās cenas
Dators Geimera Sapnis (Intel i7-940, Geforce 295)

Dators Geimera Sapnis (Intel i7-940, Geforce 295)

 1,191.03EUR/837.06LVL/
1,435.59EUR/1008.94LVL
Atlaide: 17%
Dators AMD AM3 (Athlon II X2 Dual Core 240/GF 220/2GV/1TB)

Dators AMD AM3 (Athlon II X2 Dual Core 240/GF 220/2GV/1TB)

 263.92EUR/185.48LVL/
474.00EUR/333.13LVL
Atlaide: 44%
Dators Master (Intel Core i5, Geforce GT 430)

Dators Master (Intel Core i5, Geforce GT 430)

 325.20EUR/228.55LVL/
758.81EUR/533.29LVL
Atlaide: 57%
Dators Skolniekam PRO (Intel Core i3)

Dators Skolniekam PRO (Intel Core i3)

 342.00EUR/240.36LVL/
374.00EUR/262.85LVL
Atlaide: 9%
Dators Beginner (Intel Celeron E3200 2.4GHz)

Dators Beginner (Intel Celeron E3200 2.4GHz)

 143.00EUR/100.5LVL/
174.32EUR/122.51LVL
Atlaide: 18%
Datoru komplekts Mans pirmais dators, dators + 19" WIDE SCREEN LCD monitor + optical mouse + keyboard

Datoru komplekts Mans pirmais dators, dators + 19" WIDE SCREEN LCD monitor + optical mouse + keyboard

 271.74EUR/190.98LVL/
328.14EUR/230.62LVL
Atlaide: 17%
Dators Gamer PRO (Intel Core i5, RADEON HD 5870)

Dators Gamer PRO (Intel Core i5, RADEON HD 5870)

 810.00EUR/569.27LVL/
1,251.02EUR/879.22LVL
Atlaide: 35%
Dators Gaiming (CPU E8400/VGA 9800GT/4GB/750GB)

Dators Gaiming (CPU E8400/VGA 9800GT/4GB/750GB)

 386.58EUR/271.69LVL/
417.35EUR/293.32LVL
Atlaide: 7%
Dators Expierence (Phenom X4 Quad )

Dators Expierence (Phenom X4 Quad )

 496.31EUR/348.81LVL/
584.49EUR/410.78LVL
Atlaide: 15%
Jauna partija, drīzumā parādīsies noliktavā. Steidzieties pasutīt! Datums
Xerox Planet 4+ A4 paper, 65gr, 500p. Eco package (120304/3) 03/09/2014
Xerox Performer A4 paper 80g / 500p per pack / 5 packs per box (003R90649) 03/09/2014
VS8401 Headset with Volume Control/ Black/Green / Blister Package (VS8401) 11/09/2014
Veho 360° M4 Bluetooth Speaker with dual 2 x 2.2w speaker power/ Includes microSD card slot/ volume/track control/ Compatible with all wireless bluetooth devices, Ice white/ Ultra Small/ Portable with a BIG sound/ Li-Ion Rechargeable Battery (VS 05/09/2014
Tucano WORK_OUT slim bag for MacBook Air/Pro 13ā€ and Ultrabook 13ā€ + iPad and tablet (Orange) (WO2-MB13-O) 03/09/2014
Tucano VERSO Universal Tablet Case for 10" (Orange) (TAB-V10-OG) 03/09/2014
Tucano VERSO Universal Tablet Case for 10" (Black) (TAB-V10-NV) 03/09/2014
Tucano UNICA for 10" tablet (Black) / Polyester-Nylon / Internal: 17.5x27.5x1.5 cm (TABU10) 03/09/2014
Tucano TRIO for Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (Sky Blue) (TAB-TS47-Z) 03/09/2014
Tucano TRIO for Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (Black) (TAB-TS47) 03/09/2014
Laipni lūdzam, Viesi, mūsu veikalā!

Ienākt
Meklēt
Reklāma
Top.LV






Dolce and Gabbana


17 inch notebook
Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Asus Laptop Review

Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos
 | Sākums | 
Parse Time: 0.805 - Number of Queries: 650 - Query Time: 0.540555938202