latvian    English    russian  
BestPC.lv on-line datoru veikals
piezvani man izmantojot Skype!
67887598, 28313388
Cenas
Jaunie produkti ... Akcijas ... Piegāde Līzings Garantija Kontakti
 
Kategorijas
Izpardošana
Datori
Komplektējošas daļas
Biroju tehnika
Multimēdija
CD/DVD Preces
Foto un video
Tīkla aprīkojums
Programmas
Tālruņi
TV & Audio tehnika
Import
Other
Akcijas ...
Jaunie produkti ...
Īpašas tehnoloģijas ...
Visi produkti ...
 
Atvainojiet, prece nav atrasta.
Jaunie produkti
A-DATA 32GB Premier microSDHC UHS-I U1 Card (Class 10), with 1 Adapter, retail (AUSDH32GUICL10-RA1)
A-DATA 32GB Premier microSDHC UHS-I U1 Card (Class 10), with 1 Adapter, retail (AUSDH32GUICL10-RA1)
12.93EUR/9.09LVL
Hitachi Link EZ2 Starboard Modular Whiteboard Pen Driven System (AH00322)
Hitachi Link EZ2 Starboard Modular Whiteboard Pen Driven System (AH00322)
620.78EUR/436.29LVL
Lexmark 502U Ultra High Yield Corporate Toner Cartridge (20K) for MS510dn / MS610de / MS610dn / MS610dte (50F2U0E)
Lexmark 502U Ultra High Yield Corporate Toner Cartridge (20K) for MS510dn / MS610de / MS610dn / MS610dte (50F2U0E)
277.01EUR/194.68LVL
Vanguard ZIIN 21BK Shoulder bag, Black (ZIIN 21BK)
Vanguard ZIIN 21BK Shoulder bag, Black (ZIIN 21BK)
28.52EUR/20.04LVL
D-LINK DPN-5402, GPON ONT Gigabit VoIP Gateway, 1 x optical GPON interface (SC connector), 4 x 10/100/1000 BASE-T Ports, 2 x FXS Ports, Class B+ GPON optical transceiver, wavelength: Upstream - 1310nm, Downstream ā€” 1490nm, Operating distance: maxi
D-LINK DPN-5402, GPON ONT Gigabit VoIP Gateway, 1 x optical GPON interface (SC connector), 4 x 10/100/1000 BASE-T Ports, 2 x FXS Ports, Class B+ GPON optical transceiver, wavelength: Upstream - 1310nm, Downstream ā€” 1490nm, Operating distance: maxi
105.00EUR/73.79LVL
Datalocker DL3 1TB USB3 PIN Authenticated 256-bit AES Encrypted HDD, USB 3.0 (DL1000V3)
Datalocker DL3 1TB USB3 PIN Authenticated 256-bit AES Encrypted HDD, USB 3.0 (DL1000V3)
414.28EUR/291.16LVL
Multimedia - Microphone CANYON CNR-MIC01N (, Cable) Black/Orange
Multimedia - Microphone CANYON CNR-MIC01N (, Cable) Black/Orange
3.48EUR/2.45LVL
Microsoft Comfort Mouse 4500 for Business, USB, Black (4EH-00002)
Microsoft Comfort Mouse 4500 for Business, USB, Black (4EH-00002)
15.11EUR/10.62LVL
ASUS EPAD VersaSleeve for 7", White (90XB001P-BSL020)
ASUS EPAD VersaSleeve for 7", White (90XB001P-BSL020)
14.02EUR/9.85LVL
Īpašas tehnoloģijas
Dators Expierence (Phenom X4 Quad )
Dators Expierence (Phenom X4 Quad )
 496.31EUR/348.81LVL/
584.49EUR/410.78LVL
Atlaide: 15%
Dators Master (Intel Core i5, Geforce GT 430)
Dators Master (Intel Core i5, Geforce GT 430)
 325.20EUR/228.55LVL/
758.81EUR/533.29LVL
Atlaide: 57%
Dators Gamer PRO (Intel Core i5, RADEON HD 5870)
Dators Gamer PRO (Intel Core i5, RADEON HD 5870)
 810.00EUR/569.27LVL/
1,251.02EUR/879.22LVL
Atlaide: 35%
Datoru komplekts Mans pirmais dators, dators + 19" WIDE SCREEN LCD monitor + optical mouse + keyboard
Datoru komplekts Mans pirmais dators, dators + 19" WIDE SCREEN LCD monitor + optical mouse + keyboard
 271.74EUR/190.98LVL/
328.14EUR/230.62LVL
Atlaide: 17%
Dators Geimera Sapnis (Intel i7-940, Geforce 295)
Dators Geimera Sapnis (Intel i7-940, Geforce 295)
 1,191.03EUR/837.06LVL/
1,435.59EUR/1008.94LVL
Atlaide: 17%
Karstās cenas
Dators Gamer PRO (Intel Core i5, RADEON HD 5870)

Dators Gamer PRO (Intel Core i5, RADEON HD 5870)

 810.00EUR/569.27LVL/
1,251.02EUR/879.22LVL
Atlaide: 35%
Dators Internet (Intel 430 EMT-64 Celeron/1GB RAM/160GB HDD)

Dators Internet (Intel 430 EMT-64 Celeron/1GB RAM/160GB HDD)

 159.31EUR/111.96LVL/
194.38EUR/136.61LVL
Atlaide: 18%
Dators Expierence (Phenom X4 Quad )

Dators Expierence (Phenom X4 Quad )

 496.31EUR/348.81LVL/
584.49EUR/410.78LVL
Atlaide: 15%
Dators Geimera Sapnis (Intel i7-940, Geforce 295)

Dators Geimera Sapnis (Intel i7-940, Geforce 295)

 1,191.03EUR/837.06LVL/
1,435.59EUR/1008.94LVL
Atlaide: 17%
Dators majam (Intel Dual Core Celeron)

Dators majam (Intel Dual Core Celeron)

 175.55EUR/123.38LVL/
208.68EUR/146.66LVL
Atlaide: 16%
Dators AMD AM3 (Athlon II X2 Dual Core 240/GF 220/2GV/1TB)

Dators AMD AM3 (Athlon II X2 Dual Core 240/GF 220/2GV/1TB)

 263.92EUR/185.48LVL/
474.00EUR/333.13LVL
Atlaide: 44%
Dators Beginner (Intel Celeron E3200 2.4GHz)

Dators Beginner (Intel Celeron E3200 2.4GHz)

 143.00EUR/100.5LVL/
174.32EUR/122.51LVL
Atlaide: 18%
ASUS A3500L, 15 XGA, Celeron DOTHAN 370 1.5GHz/1MB, 256MB, 40GB, COMBO, no OS / Bag, Mouse/Slim/DDR333/4xUSB2.0/1x1394/IR/SP

ASUS A3500L, 15 XGA, Celeron DOTHAN 370 1.5GHz/1MB, 256MB, 40GB, COMBO, no OS / Bag, Mouse/Slim/DDR333/4xUSB2.0/1x1394/IR/SP

 492.20EUR/345.92LVL/
507.58EUR/356.73LVL
Atlaide: 3%
Datoru komplekts Mans pirmais dators, dators + 19" WIDE SCREEN LCD monitor + optical mouse + keyboard

Datoru komplekts Mans pirmais dators, dators + 19" WIDE SCREEN LCD monitor + optical mouse + keyboard

 271.74EUR/190.98LVL/
328.14EUR/230.62LVL
Atlaide: 17%
Jauna partija, drīzumā parādīsies noliktavā. Steidzieties pasutīt! Datums
Western Digital Red WD30EFRX 3TB 3.5" 64MB SATAIII 6 Gb/s (WD30EFRX) 21/08/2014
Western Digital Red WD20EFRX 2TB 3.5" 64MB SATAIII 6 Gb/s (WD20EFRX) 21/08/2014
Western Digital Green WD20EZRX 2TB 3.5" 64MB SATAIII 6 Gb/s (WD20EZRX) 21/08/2014
Western Digital Caviar Green WD10EZRX 1TB 64MB SATA 6 Gb/s (WD10EZRX) 21/08/2014
Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB 64MB SATA 6 Gb/s (WD10EZEX) 21/08/2014
VS8401 Headset with Volume Control/ Black/Green / Blister Package (VS8401) 21/08/2014
Veho Portable Microscope with LCD Live View Screen/ 5 Mega Pixel/ High Speed DSP/ 50Mhz/60Mhz/ 8 LED light/ 3.5ā€ LCD screen (VMS-005-LCD) 21/08/2014
Veho 360° Z-1 Earbuds, Pink/ Compatible with all devices using 3.5mm output jack/ 10mm Speaker with Bass Enhancement/ Qube Noise Isolating Technology/ Sound Sensitivity: 105db +/- 3bd/ Impedance: 18 ohms (VEP-003-360Z1-P) 21/08/2014
Veho 360° Z-1 Earbuds, Black/White/ Compatible with all devices using 3.5mm output jack/ 10mm Speaker with Bass Enhancement/ Qube Noise Isolating Technology/ Sound Sensitivity: 105db +/- 3bd/ Impedance: 18 ohms (VEP-003-360Z1BW) 21/08/2014
Veho 360° Z-1 Earbuds, Black/Orange/ Compatible with all devices using 3.5mm output jack/ 10mm Speaker with Bass Enhancement/ Qube Noise Isolating Technology/ Sound Sensitivity: 105db +/- 3bd/ Impedance: 18 ohms (VEP-003-360Z1GB) 21/08/2014
Laipni lūdzam, Viesi, mūsu veikalā!

Ienākt
Meklēt
Reklāma
Top.LV






Dolce and Gabbana


17 inch notebook
Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Asus Laptop Review

Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos
 | Sākums | 
Parse Time: 0.614 - Number of Queries: 651 - Query Time: 0.361307459885